אודות

אני רביב כלדיאן מאלף כלבים ומטפל התנהגותי בכל סוגי הכלבים, בעל הכשרה והסמכה של המרכז הארצי לאילוף כלבים ומכללת שילובים לטיפול בעזרת כלבים.

IMG_12450870885931 (Small)השירות ניתן ברוב חלקי הארץ בכדי לתת מענה אישי לכל כלב ובעליו.

במקרים רבים בשל חינוך ותנאים לא מתאימים כלבים מפתחים בעיות התנהגות שכוללות נביחות ללא הפסקה, תוקפנות, נשכנות, עשיית צרכים בכל מקום, גרימת נזק בבית ובחצר, חרדה ועוד… כל אלה מקשות על משפחות להמשיך ולהחזיק בכלב, וכלבים רבים ננטשים או נמסרים לעמותות בתקווה שיימצא להם בית אחר שיוכל להכיל אותם. אך מדובר במעגל קסמים שללא טיפול נכון לא ניתן לשבור אותו, ואף משפחה לא תסכים לאמץ כלב עם בעיות התנהגות. לכן אילוף וטיפול התנהגותי בכלבים תורם רבות להצלה ושיקום כלבים בתהליך ליצירת השינוי ההתנהגותי והאילוף שיאפשר למצוא להם את המקום הטוב ביותר להמשך חייהם, באיכות טובה עבורם ועבור המשפחה המאמצת.

בתהליך האילוף אני מלמד את הכלב את הפקודות הבסיסיות, טריקים שונים וכאשר יש צורך אני מטפל בבעיות התנהגות בכדי להגיע להרמוניה וחיבור עם הבעלים, תוך הסתכלות על סביבת המחייה של הכלב, בני המשפחה, ההרגלים והשגרה היום יומית. כל אלה נלקחים בחשבון בכדי לתת את האילוף והטיפול הטובים והמתאימים ביותר, כך שבסוף התהליך תיהנו מבן המשפחה ההולך על ארבע שלכם, ושגם הוא ייהנה אתכם.

תהליך האילוף הוא מקצועי וברמה גבוהה תוך ליווי אישי לכל אורך הדרך, החל ממתן ייעוץ ראשוני ואישי, עד לסיום תהליך האילוף ובהמשך ניתן לקבל ייעוץ ותמיכה לכל אורך חייו של הכלב. ניתן גם לקבל ליווי, עזרה ייעוץ והכוונה בבחירת כלב ובתהליך האימוץ מאדם פרטי או מעמותה.

תחום נוסף בעבודתי הוא טיפול בילדים ובאוכלוסיות השונות בעזרת כלבים ובעלי חיים. בתהליך שאני מקיים עם ילדים אני רואה כיצד הם מתפתחים ורוכשים ביטחון דרך העבודה עם הכלבים. התהליך מסייע מאוד בפיתוח וחיזוק כישורים חברתיים-רגשיים אשר עוזרים להם להתמודד בקשיים שונים ביומיום.

בימים אלה אני שוקד על הקמת חוות כלבים לשיקום ועזרה למספר רב יותר של כלבים במקביל, במטרה ליצור להקת כלבים מגובשת ומטפלת בילדים ואנשים עם צרכים מיוחדים.